Уште една несекојдневна панорама од небото над Крушево исполнето со параглајдери

Уште една несекојдневна панорама од небото над Крушево исполнето со параглајдери




Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.