(Урнебесно видео) “Путин постојано ве следи”: Стави слика од рускиот претседател во лифт- погледнете ги реакциите

Руски комичар се одличил да постави портрет од Путин во лифтот на една стамбена зграда во Русија.

Добро го залепи портертот, постави камера и ги следеше реакциите на станарите.

Kако што можете да видите на видеото, станарите беа прилично изненадени. Некои не можеа да им поверуваат на очите, некои беа лути:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.