Урнебесно видео: За прв пат на аеродром- заедно со торбата помина на скенер за багаж

На социјалните мрежи се појави интересно видео кое за кратко време стана вистински хит.

Имено, момче кое најверојатно прв пат патува со авион, на аеродром не знаеше каде треба да помине па легна на лентата каде што поминува и се скенира багажот.

Целата случка е снимена со надзорните камери на аеродромот, засега не е познато каде точно е снимена оваа случка.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.