Урнебесно: Актерите Тино и Атанас ги синхронизираат ликовите на Мицкоски и Заев (Видео)

Актерите Тино и Атанас познати по “Златна бубамара на популарноста”, во недела гостуваат во емисијата “Еден на Еден” кај водителот Жаре Димитриоски.

Како задача им падна да ги синхронизираат ликовите на Зоран Заев и Христијан Мицкоски, па погледнете како тоа изгледа:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.