Толку мали, а толку искрени: Ја праша својата другарка дали сака да му биде девојка, а она што следува ќе ви го стопли сpцето (Видео)

Шестгодишниот Киган Овен отиде во домот на Лејла Максвел, која има седум години, со една цел. Тој ѝ постави на својата симпатија едно многу важно прашање.

Имено, момчето заминало во домот на една година постарата пријателка од грандинка само за да ја праша дали сака да му биде девојка.

Целосната реакција може да ја видите во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.