Тетрис локална самоуправа (Фото)

Како се крпат улици во Прилеп…

Фотографиите се од кружниот тек кај Прилепско поле (Стерна).


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.