Твит на денот: Луѓето на Б.Ц. и луѓето на З.З. (Фото)

Tвит на денот

“СДС од мое време vs СДС од твое време”






Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.