Твит на денот: “Која е разликата помеѓу чекање ред за пасош и свадба со 200 гости?” (Фото)

Tвит на денот

“Која е разликата помеѓу чекање ред за пасош и свадба со 200 гости?”


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.