Среде април снег 30 цм: Погледнете ја снежната бајка на Попова Шапка (Фото)

Снежна покривка од околу 30 цм, донесе новиот влажен бран на Попова Шапка.

Погледнете ја снежната бајка и идила објавени на Фејсбук страната Конак – Попова Шапка.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.