Со Ферари по бадникови гранчиња – вистински хит на Интернет (Фото)

На Инстаграмот на еден Србин од Швајцарија се појавија видео и фотографии како оди по бадникови гранки со Ферари и стана хит.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.