СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Боксерски спектакл во Прилеп

Предмалку започна боксерската ревија Profi Boxing Night Prilep.

Следете во живо на линкот во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.