Сиљановска до Тамара Тодевска: Пред законите нема извини, oдговорност мора да има!

За пропустот со македонската химна на пејачката Тамара Тодевска и нејзиното извинување, со свое видување на Твитер се јави и професорката Гордана Силјановска Давкова, која беше претседателски кандидат на последните претседателски избори. Време е да ставиме крај, пред законите нема извини! Одговорност мора да има!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.