Се јави и македонската икона: “Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават!!! Срам да ни е на сите”

“Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават !!!

Срам да ни е на сите….

За мене секогаш ќе биде МАКЕДОНИЈА !!!”, напиша Стојанче Стоилов на својот Фејсбук профил по промената на државното име.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.