Секоја чест за идејата! Тројца другари од Кочани печеа кокошка со воденица кои сами ја направија (Видео)

„Ние сме тројца Кочанчани и започнавме да снимаме интересни видеа, спој од готвење и уживање во природата. Ова е нашето прво видео, па би сакале да добиеме критики и пофалби за да бидеме подобри во наредните видеа.“, велат авторите на видеото.

Видеото е професионално снимено и наликува на популарните ширум светот видеа за прешивување во дивина.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.