Сакала да изгледа магично за роденденската прослава, па нарачала фустан од Интернет: Она што го добила е вистинска комедија (Фото)

Нарачувањето преку Интернет веќе не е реткост, скоро секој од нас го пробал овој метод на купување барем еднаш.

И додека некои нарачки совршено одговараат со производот кој сте го избрале, има купувачи кои жестоко се покајале за одлуката да купат преку Интернет.

Една од нив е Британката Кортни Хендерсон, која решила за нејзината роденденска вечера да купи нешто од Интернет.

Нашла прекрасен фустан во кој веднаш се заљубила и одлучила да го нарача.

Но погледнете што добила…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.