Резервирајте навреме! За празникот на виното и љубовта, најдобрата забава во Прилеп само во ресторан “Деспина”

Празниците на виното и љубовта, Св. Трифун и Св. Валентин, прославете ги на најдобар начин.

Ресторан “Деспина” e иделната локација каде во одлична атмосфера ќе уживате во добрата храна, место кое ќе им ги стопли срцата на заљубените и ќе им пружи топлина во душата на љубителите на добрата капка вино.

Па така ако се’ уште се двоумите каде и како да ги поминете овие празници, резервирајте на време и уживајте во прекрасната празнична атмосфера заедно со “ФОРУМ БЕНД”.

Резервации на телефонските броеви:

072-209/996 и 048/403-343

На здравје!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.