Пapoдиja: Штабот на СДСМ Прилеп во недела вечер – Во селава не’ прават патос, во Бончејца и Центар води Борче, Тризла е тесно (Видео)

Најјаката пародија во пресрет на локалните избори во недела:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.