Профилот на Инстаграм го има само еден месец, а веќе руши рекорди: Џенифер Анистон ги полуде обожавателите (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори свој профил на друштвената мрежа Инстаграм. За нејзината популарност на Инстаграм говори фактот дека за помалку од еден ден, таа собра 4 милиони лајкови.

Таа објави фотографија на која и се гледа грбот, облечена во елегантен фустан.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.