Прилеп: Резервна коњска сила никогаш не е на одмет (ФОТО)

Ситуација која наш читател ја начекал на бензиска пупма во Прилеп. Резервна коњска сила никогаш не е на одмет, особено кога го имаш Плетвар за качување….
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.