Прилепчанката во топ форма (Видео)

Македонската пејачка Елена Велевска објави видео на својот Фејсбук профил на кое уште еднаш покажа со каква раскошност и убавина располага.

Пејачката која е родена во Прилеп постојано има настапи во и надвор од државата, а според она што го објавува на социјалните мрежи може да се заклучи дека е во топ форма.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.