Прилепска сообраќајна некултура: Сигурно поминал на прва на полагање градска (Фото)

До нашата редакција постојано пристигнуваат фотографии од несовесни возачи и некултура во сообраќајот во Прилеп, но ова е се чини врв.

Фотографијата е од раскрсницата кај Универзалната сала, па проценете за каков возач станува збор….
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.