Попусти, пакети и 100% професионални производи: Во месецот на љубовта подарете со љубов од “Hair Shop” (Фото)

Месецот на љубовта ❤️❤️❤️ е месец февруари, веројатно поради тој еден ден во годината во кој љубовта ја славиме со разменување на ПОДАРОЦИ! ??

По тој повод, повторно ВЕ ПОКАНУВАМЕ да дојдете во Hair Shop, ексклузивната специјализирана продавница за ПРОФЕСИОНАЛНА КОЗМЕТИКА ЗА КОСА која се наоѓа во зграда “Македонија” во ПРИЛЕП!

Повелете во HAIR SHOP заедно да го избереме овогодишниот ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК ? за вашата сакана личност, а воедно искористете ги ПОПУСТИТЕ од ПОНУДИТЕ И АКЦИИТЕ што ги подготвивме за вас, по повод месецот на ЉУБОВТА❤️❤️❤️✨

Ние Ви нудиме:

??Сè за Вашата коса! – 100% Professional!

… и голема понуда од асортиманот на Hair Shop за оние што сакаат да ја изненадат својата понежна половина, но и од специјализираниот дел на Berber Shop за посилната половина! ??

…❗️А за сите Ваши дополнителни прашања, информации или и нарачки…

…Слободно контактирајте не на нашата фан страна на Facebook HairShop.mk и на Instagram HairShop.mk, на нашата веб страна www.hairshop.mk, или јавете се на телефон:

во Прилеп ☎️ 079/283-000‬,
во Скопје ☎️ 071/862-382.

А ние ќе се потрудиме да Ви одговориме во најкраток можен рок!

?Тимот на HairShop.mk ?
Ви посакува пријатен ден ☕
И … Ве очекуваме! ?
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.