Познат е како Русинот кој yдиpa нajcилни шамapи, а сега се проба во друга дисциплина: Противникот издржа само 40 секунди (Видео)

Василиљ Камотски е познат како рускиот крал на шамарањето, дисцилина која ја има во Русија. Но, тој реши да се испроба и во друга дисцилина, а тоа е бокс без ракавици.

Прв противник му беше фармер од 180 килограми кој немаше никакви шанси и издржа едвај 40 секунди во рингот.

Погледнете.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.