Позитив на денот: Корпа за рециклирање пластика која храни кучиња скитници, ќе ве воодушеви (Видео)

Koрпа за рециклирање која секој пат кога ќе пуштите платично шише пушта храна за кучиња и ги храни кучињата скитници.

Видео кое едноставно не остави без зборови!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.