Пејачката во голем проблем: Итно ги опepиpaла гласните жици

Мајли Сајруси имала опepaција на гласните жици и била задржана во болница.

Наводно Мајли веќе долго време имала проблем за кој ништо не знаела. Како што пренесуваат американските медиуми, пејачката морала да направи итна опepaција на гласните жици и не смее да снима и говори најмалку две недели.

За неа по операцијата се грижел Коди Симпсон, кој изјави дека се поминало во ред.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.