Одличен потег на “Ривер Софт” за прилепчани: Побрзајте!

Општина Прилеп објави јавен повик за субвенционирање за набавка на велосипеди, а Ривер Софт нуди дополнителни промотивни цени.

Јавниот повик и условите од општина Прилеп можете да ги прочитате ТУКА

Посетете го салонот на Ривер Софт во Прилеп лоциран отспротива Тинекс во центарот на градот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.