Ова чудо го има само во Македонија (ФОТО)

Пpeдупpeдување до сите возачи во Прилеп, да внимаваат кога навечер поминуваат преку железничкиот премин во близина на железничката станица.

Рампите на овој премин не работат, а за тоа одново апелираат наши читатели кои ни ги испратија фотографиите.

Бидејќи надлежните не водат грижа, бидете целосно внимателни со цел да не настанат несакани последници!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.