“Ова ли е бендот двојазичен што ќе ги забавува прилепчани за “условената” покана за НАТО??”

“Ова ли е бендот двојазичен што ќе ги забавува прилепчани за “условената” покана за НАТО??”


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.