Нови oглacи за вpaботyвaњe во дpжавно во Прилеп: Аплициpajте!

Јавното комунално претпријатие Водовод и канализација од Прилеп, објави два нови огласи за вработување.

Според огласите објавени на веб страната на Агенцијата за вработување се бараат: Советник за јавни набавки и помлад референт.

Огласите се активни до 27.12.2019 година.

Основната плата за помлад референт изнесува 14.500 денари, а за советник за јавни набавки 26,455 денари.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.