Нова фотографија од “европски” Прилеп

Нова фотографија од “европски” Прилеп кој чекори по “прав пат”….

Фотографијата ни ја испрати наш читател, а е направена пред СОУ “Орде Чопела” во Прилеп.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.