Ништо на светот не е потполно погрешно. Дури и застанат часовник е во право, два пати во денот – Пауло Коелјо

Ништо на светот не е потполно погрешно. Дури и застанат часовник е во право, два пати во денот. - Пауло Коелјо


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.