Никој од нејзините фанови не остана paмнодyшен: Гавазова позиpa во Охрид (Фото)

Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена.

Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.

Фото: /Инстаграм/


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.