Николоски ќе oбјави нови работи во врска со актуелната политичка состојба – гледајте го вечерва во емисијата “360 степени”

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, вечерва ќе биде гостин во емисијата „360 степени“ на МРТ.

„Гледајте ја вечерва на МРТ 1 од 20:15 емисијата 360 степени, интересно интервју.

Најавувам нови работи во врска со актуелната политичка состојба“ – посочи Николоски.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.