Никого нема да остави рамнодушен: Прилепчанец го направи најмноќното видео за Тоше од Крушево

Прилепчанецот Зоран Пиловски од “Фан продукција” го направи најубавото и најмноќното видео од вчерашните случувања во Крушево, каде беше одбележана 12-годишнината од заминувањето во вечноста на нашиот ангел Тоше Проески.

Се работи за видео сторија кого никого нема да остави рамнодушен и ќе ви предизвика бура емоции.

Погледнете:

12 години без Тоше Проески – Маратон 2019 from FUN production-Zoran on Vimeo.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.