Нешто што ќе ве насмее до солзи денеска: Инспектор Томе му прави фотосесија на Талат (Видео)

Новите епизоди од популарната серија ќе започнат да се емитуваат од 20 декември на Македонската радио телевизија, од 20.15 часот.

Шестата сезона од популарната серија ќе има нови 20 епизоди реализирани во копродукција на ОХО и МРТВ, од каде најавуваат бројни изненадувања и многу хумор.

A дека ќе биде така најавуваат и популарните Инспектор Томе и Талат:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.