Необичен арамија во Прилеп фатен на камера: Погледнете што украде (Видео)

Прилепчанец објави необична видео снимка, на која се гледа како непознато лице краде саксија со цвеќе од неговиот балкон.

Користиниците на социјалните мрежи се вчудоневидени и се прашуваат како може да се краде и нешто вакво.

Погледнете го овој редок арамилук:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.