На 38 години е вистински ѕвер: Погледнете како тренира Златан Ибрахимовиќ (Видео)

Златан Ибрахимовиќ во зимскиот преоден период се врати во Милан и докажува дека и на 38-годишна возраст сеуште е во страшна форма.

Од клубот објавија видео од еден од неговите тренинзи на кое може да се види дека Ибра тренира како вистински ѕвер.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.