Најслаткото промотивно видео: ООУ “Рампо Левката” ги кани новите првачиња (ВИДЕО)

Да ти е мерак да го запишеш детето. Пуштете им на вашите дечиња и уживајте заедно:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.