Најпознатото пиво сега само за 49 денари – вреди за се посети овој објект во Прилеп!

Лоцирана во дуќанот на домот “Спиро Забрчанец” Liquor Store Prilep , е прва премиум дестинација за секаков тип на пијалоци во Прилеп.

Вo Liquor Store има 100 различни видови на пиво, буквално се’ од жестоки и безалкохолни пијалоци, a редовно имаат и акциски намалувања

На огромно задоволство на љубителите на добрата капка, најпознатото мексиканско пиво “Корона”, сега по уште пониска цена од само 49 денари.

Посетете ги и уверете се во огромниот избор и промотивните цени.

Наздравје!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.