Најдобриот фитнес центар во Прилеп на нова локација: “Elite Gym” ќе ви ја открие тајната за совршено тело

Одржувањето на здравјето и изгледот на телото е доста важно за сите нас. Но формулата и тајната за совршено тело можете да ја откриете само на едно место – “Elite Gym” во Прилеп.

Најдобриот фитнес центар во Прилеп се преместува на нова локација, во хотел Кристал Палас. Отварањето ќе биде на 18.07 (понеделник) во 17:00 часот, a присутните ќе имаат можност да уживаат во музиката на Cyrillic.

Фитнес центарот нуди приватен паркинг, одлични услови во просториите за тренинг, како и тушеви за вежбачите. Но она по што ќе се одделува од сите останати се едукационите настани кои периодично ќе се одржуваат во теретаната. На овие настани ќе учествуваат бодибилдинг шампиони и организации од кои ќе добивате совети за начинот на исхрана и вежбање.

Како општествено одговорен центар, “Elite Gym” ќе нуди посебни пакети за социјално ранливи категории, попусти за самохрани родители и студенти.

Доволно говори фактот што во теретаната ќе имате можност да добиете совет од четирикратниот шампион во бодибилдинг, Ангела Ѓелинческа, која е и една од сопствениците на центарот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.