Навремено, брзо, ефикасно и по најдобри цени: “Пост Експрес” е вашиот партнер за брзи пратки

Ако досега се двоумевте на кого да му ја доверите доставата на вашите пратки, а притоа истите безбедно и брзо да стигнат на одредената дестинација, не чекајте повеќе, затоа што “Пост Експрес” е вистинскиот избор.

По најниски цени, во современи возила и најважно, побрзо од другите, “Пост експрес” ќе биде ваш главен партнер за развој на вашиот бизнис.

Koмпанијата е една од водечките за брзи пратки, чиј раст и развој не застанува од денот на нејзиното формирање. Нивната визија е поврзување на целата територија на Република Македонија, со цел создавање услови за непречена трговија, каде далечината нема да биде пречка за размената на пратки.

“Пост експрес” изгради нови стандарди во дејноста во Македонија, а нивниот тим ви стои на располагање за транспорт на секаков вид пратки.

Во нивната листа на услуги спаѓа:

Стручниот тим, амбициозноста, професионалноста и љубезниот приспат со клиентите се примарните принципи на работа на компанијата.

“Пост експрес” има свои пунктови на три локации во Скопје и во 21 град во Македонија. Повеќе погледнете ТУКА

Вашата доверба доверете им ја на најдобрите. Кога “Пост Експрес” е вашиот партнер за достава, веќе сте го направиле вистинскиот избор!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.