Мицкоски ќе им се обрати на граѓаните во 19:30 часот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 19:30 часот ќе им се обрати на македонските граѓани.

Порталот КУРИР на својата Фејсбук група, неговото обраќање ќе го пренесува во живо.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.