Мајсториште на колото од Прилеп (Фото)

Мајсторот на колото по којзнае кој пат во Прилеп

13 фикса од петок до недела за стотче, му донесоа на прилепчанец фантастични 203.000 денари добивка.

Секоја чест мајсторе, за убаво да се трошат!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.