Мачка дадилка: Секој би посакал ваков миленик дома (Видео)

Мачка од милион долари

Детенцето се обидува да се крене на оградата од терасата, а мачката будно го следи и му ги турка рацете долу.

Погледнете:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.