Манасков откри: “На Инстаграм си фатив женска за озбилно” (Видео)

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните момци кај нас. Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за „Бекстејџ“ реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.

Па така, имавме можност да дознаеме дека ракометарот преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Што се’ друго откри Манасков погледнете во видеото во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.