Македонска романтика во Будва: Погледнете како Горан ја запроси својата девојка Ивана (ВИДЕО)

За време на нивниот летен одмор во Будва, скопјанецот Горан, момчето на Ивана, направил нешто што таа сигурно ќе го памети целиот свој живот. Тој собрал храброст и пред полното кафуле излегол и клекнал за да ја побара раката на својата девојка. Погледнете го видеото на коее прикажано целото запросување…

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.