Костадинов: “Економијата расте и се развива” (ВИДЕО)

Прес конференција на портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадин Костадинов:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.