Кога се брза да се стигне пред избори (Видео)

Упорност левел 100

Видеото во продолжение потсетува на Македонија пред секои избори…

Имало и по бетер од нас…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.