Кога Пандев мy ja cкpши кичмата на италиjaнcкиот крал (Видео)

Го прати по пуканки

Па и уште лут му беше…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.