Книга „Заклетва“ – вистината за 2001 година! Одговори на многу прашања за кои никој не знаеше досега!

Што се случило пред 23 години? Како бранителите го доживеале и преживеале конфликтот со албанските терористи? Нашата книга „Заклетва“ ги има одговорите на овие и на уште многу други прашања. Дел од средствата од секоја купена книга ќе бидат донирани на бранителите на кои тоа им е најпотребно.

Книгата е 599 денари со бесплатна достава до адреса. Промотивно можете да нарачате и маица „Заклетва“, а вкупната цена би била само 999 денари со вклучена достава. За нарачка оставете име, адреса и телефонски број во порака ТУКА
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.